Přehledné řízení informací


Nastavení emailových programů

Office Outlook

Nastavení serveru příchozí pošty (POP3, IMAP) najdete v menu "Nástroje", "E-mailové účty...", vyberte možnost "Zobrazit nebo změnit existující e-mailové účty". Klikněte na "Přidat nový e-mailový účet" a typ serveru vyberte POP3. Vyplňte své jméno, emailovou adresu a do pole "Server příchozí pošty (POP3):" napište jméno serveru: mail.tlx.cz . Pro odchozí poštu (SMTP) použijte server vašeho poskytovatele internetu. Vyplňe uživatelské jméno a heslo. Nakonec zapněte SSL šifrování - Nastavení SSL!

Outlook Express

Nastavení serveru příchozí pošty (POP3, IMAP) najdete v menu "Nástroje", "Účty...". Na záložce "Pošta" klikněte na tlačítko "Přidat" a v seznamu vyberte "Pošta...". V průvodci vyplňte své jméno a emailovou adresu. Do pole "Server příchozí pošty (POP3, IMAP nebo HTTP):" napište jméno serveru: mail.tlx.cz . Pro odchozí poštu (SMTP) použijte server vašeho poskytovatele internetu. Vyplňe přihlašovací jméno a heslo. Nakonec zapněte SSL šifrování - Nastavení SSL!

Nastavení SSL!

Server příchozí pošty (POP3, IMAP) vyžaduje šifrovanou komunikaci SSL a je nutné ji u nově vytvořeného poštovního účtu zapnout. V pragramu Office Outlook klikněte na tlačítko "Další nastavení...". V pragramu Outlook Express klikněte na tlačítko "Vlastnosti". Na kartě vlastností účtu, na záložce "Upřesnit" zaškrtněte volbu "Tento server požaduje šifrované připojení (SSL)". Automaticky se změní i číslo portu.

 

 

Thunderbird

Nastavení serveru příchozí pošty (POP3, IMAP) najdete v menu "Nástroje", "Nastavení účtu...". Název serveru příchozí pošty je: mail.tlx.cz .

SeaMonkey

Nastavení serveru příchozí pošty (POP3, IMAP) najdete v menu "Úpravy", "Nastavení účtu...". Název serveru příchozí pošty je: mail.tlx.cz .

  

Nastavení SSL!

Server příchozí pošty (POP3, IMAP) vyžaduje šifrovanou komunikaci SSL a je nutné ji u nově vytvořeného poštovního účtu zapnout. Ve větvi "Nastavení serveru" v části "Bezpečnostní nastavení" nastavnte poslední možnost "SSL". Automaticky se změní i číslo portu.