Přehledné řízení informací


Certifikáty SSL

Pro správné ověření zabezpečené komunikace s našimi servery je nutné mít nainstalovaný certifikát certifikační autority Traffic Lights CA.

Zabezpečená komunikace se využívá ve všech případech, kde je potřeba autorizace uživatele k nějaké službě.

Podrobné informace o provozovaných webových aplikacích a internetových službách naleznete na stránce Informace pro klienty.

Certifikát Traffic Lights CA ke stažení

 

Instalace certifikátu

Internet Explorer

Klepněte na odkaz Certifikát Traffic Lights CA ke stažení a vyberte možnost "Otevřít". V otevřeném dialogu klepněte na tlačítko "Nainstalovat certifikát..." a projděte průvodce importem certifikátů s ponecháním všech výchozích nastavení. V posledním kroku se zobrazí výzva "Upozornění zabezpečení", kde instalaci certifikátu potvrďte tlačítkem ANO.

Vpřípadě, že se po otevření certifikátu z uvedeného odkazu zobrazí informace "Tento soubor je neplatnýpro použití k: Certifikát zabezpečení." nejprve soubor s certifikátem uložte do počítače a následně ho otevřete z místa uložení.

 

Mozilla

Klepněte na odkaz Certifikát Traffic Lights CA ke stažení a v otevřeném dialogu označte volby "Uznat tuto CA pro identifikaci serverů" a "Uznat tuto CA pro identifikaci uživatelů pošty".